Dermatonics Once kannapalsam 60 ml

Tootekood: DTHB060
Hind:
4,96 €

82,67 €/L
Kogus:

Nähtavad tulemused 24 tunni pärast

Kannapalsam on näidustatud nii tavalisele kui ka diabeetilisele nahale. Kantakse üks kord päevas kuivale ja paksenenud nahale. Sisaldab 25% uureat, naha loomulikku niisutajat.

Kasutusjuhised: peske jalad puhtaks ja kuivatage rätikuga. Kandke Dermatonicsi kannapalsamit tallaalustele kahjustunud kohtadele üks kord päevas. Kipituse vältimiseks kandke kreem lõhede servadele, mitte peale. Pärast pealekandmist pange jalga sokid või jalatsid, et vältida kreemi sattumist vaipadele, voodiriietele jms. Kui esineb nahaärritusi või -löövet, siis lõpetage kasutamine.

Dermatonicsi kannapalsamit on katsetatud ja seda võib peale kanda ka kaks korda päevas, kuid katsetest ilmnes, et ettenähtud koguse kahekordistamine ei paranda naha seisundit olulisel määral.

Näidustused: kareda, kuiva, lõhenenud ja dehüdreeritud nahaga jalataldade, sealhulgas kandade seisundi leevendamiseks. Mõeldud 12-aastastele ja vanematele patsientidele.

Vastunäidustused: ärritunud või põletikuline nahk. Allergia koostisosade, sealhulgas lanoliini vastu. Õhuke tallaalune nahk.

Rasedad peaksid enne kasutamist konsulteerima oma arstiga.