HemaGel® PROCTO suposiidid N5

Tootekood: HEM-G-P
Hind:
9,90 €
Kogus:

HemaGel® PROCTO suposiidid toetavad pärasoole limaskesta ägedate ja krooniliste haavade paranemist lõhede ja hemorroididega patsientidel, sealhulgas pärast Barron Ligature'i. Lisaks verejooksu vähendamiseks veritsevate hemorroididega patsientidel ja ebamugavustunde, eriti põletuse ja sügeluse eemaldamiseks pärasooles.

HemaGel® PROCTO on II a klassi meditsiiniseade. HemaGel® PROCTO pakub ainulaadset lahendust, mis kiirendab ägedate ja krooniliste haavade ning päraku nahakahjustuste paranemist. 

HemaGel® PROCTO suposiite kasutatakse hemorroidide ja teiste pärasoolehaiguste, nagu valulikud nahalõhed (pärakulõhed ) ja päraku naha ja limaskesta pisarate (päraku ragad ), toetavaks raviks. HemaGel® PROCTO vähendab pärakulõhedest põhjustatud valu, vähendab verejooksu defekatsiooni ajal ja kiirendab paranemist. 

HemaGel® PROCTO suposiidid on mõeldud pärasoole lõhede ja hemorroididega patsientidel ägedaloomuliste või krooniliste pärasoole limaskesta haavade paranemise soodustamiseks, muuhulgas pärast ravimist Barroni meetodil. Toode sobib ka veritsevate hemorroididega patsientidel veritsuse ja ebamugavustunde, eelkõige kõrvetus- ja sügelustunde vähendamiseks.

SIHTRÜHM JA PIIRANGUD

Suposiidid on mõeldud täiskasvanud patsientidele. Enne kasutamist lastel või rasedatel või imetavatel naistel pidada nõu arstiga. Pärasoole haiguse korral on hügieeni eest hoolitsemine ning regulaarne roojamine eriti olulised. 

VASTUNÄIDUSTUSED

Ülitundlikkus mõne toote komponendi suhtes, pärasoole ebapiisav pikkus (alla kolmekuustel lastel ja enneaegselt sündinud imikutel). Teised vastunäidustused on suhtelised, seega tuleks pidada enne suposiidi kasutamist arstiga nõu järgmistel juhtudel: kõhukinnisus, kõhulahtisus, raske haigus, tugev pärasoole verejooks või pärasoole trauma järgne seisund, anoreksiaga kaasnevad haigused, nagu abstsess ja fistulid, abdominoperineaalne operatsioon.

SUPOSIITIDE KASUTAMINE:

1 SUPOSIIT ÜKS KORD PÄEVAS, ÕHTUTI

  • Suposiite manustatakse ümar ots ees pärasoolde, soovituslikult pärast roojamist ning päraku piirkonna puhastamist.
  • Rebige perforeeritud joone kohalt mullpakendist lahti ühe suposiidi osa. Rebige pakend ettevaatlikult katki ning võtke suposiit välja
  • Sisestage suposiit ümar ots ees sügavale pärasoolde. Seda tuleks teha veidi ettepoole kummardudes.
  • Kui patsiendile ei ole antud teistsuguseid juhtnööre, manustatakse suposiite HemaGel® PROCTO kord päevas, soovituslikult enne magama heitmist.

Oma makromolekulaarse struktuuri tõttu ei tungi HemaGel® PROCTO organismi. Enne selle kasutamist lastele, rasedatele ja imetavatele naistele pidage nõu oma arstiga.

Pärasoole haigused nõuavad erilist hügieeni ja regulaarset väljaheidet. Seetõttu jooge sobivas koguses vedelikku, sööge vähese vürtsi sisaldavat dieeti ja suurendage kiudainete tarbimist.

 

KOOSTIS

HemaGel® PROCTO on valget värvi torpeedokujuline suposiit, mis sisaldab pulbri kujul kopolümeeri HEMA-HAS ja sobivat tahkest rasvast alust. 

Transpordiviisid:

omniva transport