Kalibreerimisvaba sensor Medtrum A7+ sarjas

09.08.2022
Kalibreerimisvaba sensor Medtrum A7+ sarjas

Medtrum A7+ sensor on nüüd kalibreerimisvaba. Kui aktiveerida rakenduses või PDM-is funktsioon „Factory Calibration“ siis kalibreerimine muutub vabatahtlikuks. Süsteem ise seda ei nõua kuid soovi korral kasutaja saab seda teha.

Funktsiooni käivitamine on lihtne. 

  • Vajate kalibreerimisevaba sensorit (üksiku sensori pakendil vasakus ülemises nurgas on kujundatud QR-kood)
  • Rakendustes Medtrum EasySense ja Medtrum EasyPatch toimige järgmiselt:
    Avage menüü, seejärel Settings – CGM System – aktiveerige Factory Calibration. Peale funktsiooni aktiveerimist süsteem palub sisestada sensori koodi (Enter Sensor Code). Vajutage nuppu Enter Code, kui kasutate Medtrum EasySense või Medtrum EasyPatch rakendust, siis telefoni kaamera läheb automaatselt tööle, suunake kaamera QR koodile ja laske tal numbrit lugeda, kontrollige, et number ekraanil ühtib pakendil olevaga, seejärel kinnitage toiming. 
  • Kui kasutate Medtrum insuliinipumba PDM-i toimige järgmiselt:

PDM-is avage menüü – Settings – CGM System – Calibration – aktiveerige Factory Calibration. Peale seda paigaldage sensor ning minge menüü – Sensor – Connect Sensor – PDM küsib sensori koodi – vajutage Enter – sisestage sensori kood. 

Nüüd teie sensor ei küsi kalibratsiooni, kuid võimalus seda teha säilib.

P.S. Kui tekivad küsimused võtke ühendust klienditoega tasuta telefoninumbril 800 7070 või e-posti teel diabeet@linusmedical.com   

Transpordiviisid:

omniva transport